You are hereУмови участі

Умови участі

By admin - Створено 29 Листопад 2010

Для участі в конференції до 1 лютого 2015 р. необхідно:

Надіслати на електронну адресу відповідної секції:

• заявку для участі в конференції (бланк заявки додається). Документ із заявкою називати за прізвищем автора, писати латиницею, напр. Karpenko.zvk
  • вичитані та оформлені відповідно до вимог (див. нижче) тези доповіді у вигляді комп'ютерного файлу (файл створювати у редакторі Word). Файл з тезами називати за прізвищем автора, писати латиницею, напр. Karpenko.doc
  • Передати в оргкомітет:
  • грошовий внесок на видання збірника тез доповідей (якщо їх обсяг не перевищує встановлених вимог (див. нижче)).
  • Всі учасники з інших міст України можуть перерахувати плату за публікацію поштовим переказом (дет. за тел.: 096 4548484; 093 3903565). Бажано додавати до документів, що надсилаються, скановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

Усі витрати (проїзд, проживання, харчування, окрім кави-брейків під час секційної роботи) – за рахунок учасників конференції.

Тези доповідей публікуватимуться у збірнику матеріалів конференції, який разом із програмою учасники конференції отримають під час реєстрації. Учасникам, що братимуть участь у конференції заочно, збірники разом із програмами надсилатимуться поштою на адресу, вказану у заявці.

Заочним учасникам конференції з інших міст України розсилка збірників і програм буде здійснюватись у тритижневий термін з дня проведення конференції.

Після надсилання (на електронну адресу відповідної секції) заявки, електронного варіанту тез та сканованої квитанції (про сплату організаційного внеску) оргкомітет протягом 3 робочих днів електронною поштою повідомить учасника конференції про отримання та прийняття матеріалів.

Передбачається робота секцій:

Назва секції

для надсилання заявок та файлів з тезами доповідей

Тел. для довідок

1. Теорія та практика галузевого перекладу

1. Сучасні проблеми та перспективи досліджень германських мов і літератур

1. Сучасні проблеми та перспективи досліджень романських мов і літератур

1. Актуальні проблеми дискурсознавства, комунікативної лінгвістики та  міжкультурної комунікації

1. Підготовка перекладачів у контексті євроінтеграції

1. Інноваційні підходи до викладання іноземних мов у вищій школі

lehrstuhl@bigmir.net

ntuu_kpi@i.ua

ntuu_kpi_6@ukr.net

ntuu_kpi@bigmir.net

eldycha@bigmir.net

ntuu_kpi_6@i.ua

406-83-11(КТППНМ)

відповідальні:

Чепурна Зінаїда Володимирівна

Котвицька Вікторія Анатоліївна

Лазебна Олена Анатоліївна

моб. 096 454 84 84;

моб. 093 390 35 65;

моб. 097 938 04 62

Для участі у конференції до 1 лютого 2014 р. необхідно:

1. Надіслати  на електронні адреси  ntuu_kpi@bigmir.net  та ntuu_kpi@i.ua (продублювати):

- заявку для участі в конференції (бланк заявки додається). Документ із заявкою називати за прізвищем автора, писати латиницею, напр. Karpenko.zvk;

-  вичитані та оформлені відповідно до вимог (див. нижче) тези доповіді у вигляді комп'ютерного файлу. Файл з тезами називати за прізвищем автора, писати латиницею, напр. Karpenko.doc;

2. Передати у оргкомітет

• грошовий внесок на видання збірника тез доповідей (якщо їх обсяг не перевищує встановлених вимог).

Увага!

Тези доповідей, які не відповідають вимогам або надіслані пізніше вказаного терміну, а також без попередньої оплати, не розглядаються. Відповідальність за зміст та грамотність текстів несуть автори.

Тези не рецензуються, диски, дискети і рукописи не повертаються.

Початок реєстрації учасників 9.00, початок пленарного засідання 10.30.

Усі витрати (проїзд, проживання, харчування, окрім кави-брейків під час секційної роботи) за рахунок учасників конференції.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”

ФАКУЛЬТЕТ ЛІНГВІСТИКИ

учасника V Міжнародної науково-методичної конференції

“ФОРМУЛА КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕРЕКЛАДАЧА”

(подати до 01.02.2014 р.)

1. Прізвище

2. Ім'я

3. По-батькові

4. Місце роботи (назва установи, адреса)