You are hereОрганізаційний комітет

Організаційний комітет

By admin - Posted on 29 november 2010

Оргкомітет:         кафедра теорії, практики та перекладу німецької

мови факультету лінгвістики Національного

технічного університету України "КПІ" / м. Київ, 03056,

просп. Перемоги,37,  корп. 7, ауд. 701

Тел. для довідок (044) 406-83-11 (096 454 84 84)

Редакційна колегія:

Н. С. Саєнко – кандидат педагогічних наук, професор, декан факультету лінгвістики Національного технічного університету України «КПІ», завідувач кафедри англійської мови технічного спрямування № 1

Г. Л. Лисенко – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови ФЛ НТУУ «КПІ»

С. М. Іваненко – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри німецької мови Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

О. А. Лазебна – старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови ФЛ НТУУ «КПІ»

В. А. Котвицька – старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови ФЛ НТУУ «КПІ»

З. В. Чепурна – старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови ФЛ НТУУ «КПІ»

О. Н. Романенко – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови ФЛ НТУУ «КПІ»

p